ПРОГРАМАТА В МОМЕНТАПрограмата по часове
bTV
09.30 "Преди обед " - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 "Комиците и приятели " - комедийно шоу /п./
13.30 "Златно момче" - сериал, еп.67 /п./
NOVA
09.30 "На кафе " - предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 "Наследство" (премиера) - сериен филм
13.30 "Свободна да избира" (премиера) - сериал
БНТ1
09.20 100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11.00 Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12.00 По света и у нас
12.25 Новини на турски език
12.35 Малки истории /п/
12.45 Телепазарен прозорец
13.00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
24kitchen
08.00 Моето меню за 30 минути, еп. 39
08.30 Моето меню за 30 минути, еп. 40
09.00 Пекарната на Рудолф: Малките пекари, еп. 3
09.30 Пекарната на Рудолф: Малките пекари, еп. 4
10.00 Великата британска храна с Хестън, еп. 2
11.00 Ключовата съставка на Лука, еп. 04
11.30 Бон Апети , еп. 5
12.00 Историите на Маркъс Уеринг от кухнята в градината, еп. 03
12.30 Историите на Маркъс Уеринг от кухнята в градината, еп. 04
13.00 Вдъхновяващи печива с Джулиет Сиър, еп. 7
AMC
09.00 "Писател в сянка" - трилър, Фнация/ Германия/ Великобритания, 2010, реж. Роман Полански, с Юън Макгрегър, Пиърс Броснан и др.
11.00 "Боен кон" - военна драма, САЩ/ Индия, 2011, реж. Стивън Спилбърг, с Джеръми Ървайн, Емили Уотсън, Бенедикт Къмбербач, Еди Марс ан и др.
13.15 "Когато падне мрак" - фентъзи екшън, САЩ/ Русия, 2011, с Емил Хърш, Оливия Търлби, Макс Мингела, Рейчъл Тейлър , Джоуел Кинаман, Вероника Вернадская и др.
AXN
08.15 Алекс Райдър; сезон 2, епизод 2, екшън, приключенски, Великобритания, 2021
09.15 Алекс Райдър; сезон 2, епизод 3, екшън, приключенски, Великобритания, 2021
10.10 Морски детективи ; сезон 16, епизод 10, криминален, екшън, САЩ, 2018
11.05 Лед; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2018
12.15 Лед; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2018
13.25 Старгейт Атлантис; сезон 2, епизод 6, научна фантастика, екшън, САЩ, 2005
AXN Black
10.00 Търсач на реликви ; сезон 3, епизод 7, приключенски, екшън, САЩ, 2001
11.00 Търсач на реликви ; сезон 3, епизод 8, приключенски, екшън, САЩ, 2001
12.00 Телешоп
AXN White
12.00 Малка къща в прерията; сезон 1, епизод 16, драма, семеен, САЩ, 1974
13.05 Телешоп
13.25 Диви пчели; сезон 1, епизод 54, криминален, драма, Гърция, 2019
Bloomberg TV Bulgaria
09.00 Цитати на деня
09.30 Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
10.30 Цитати на деня
11.00 Водещите новини
11.05 Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11.35 Цитати на деня
12.00 В развитие - дневен блок с Вероника Денизова
bTV Action
08.00 "Сомердал" - сериал /п./
09.00 "Кобра " - сериал /п./
10.00 "Съдебна зала: Ел Ей " - сериал /п./
11.00 "Монк " - сериал /п./
12.00 "Опасни улици " - сериал /п./
13.00 "К-9" - комедия, екшън, криминален (САЩ, 1989 г.), режисьор: Род Даниъл, в ролите: Джим Белуши, Мел Харис, Кевин Тай, Ед О’Нийл и др.
bTV Cinema
08.00 "На фокус" - рубрика
08.15 "Фермерът астронавт" - приключенски, драма, фантастика (САЩ, 2006 г.), режисьор: Майкъл Полиш, в ролите: Били Боб Торнтън, Вирджиния Мадсън, Брус Дърн, Тим Блейк Нелсън, Джон Грийс, Сал Лопес, Рик Овъртън, Ричард Едсън и др.
10.30 "Спасители на плажа " - сериал, с.5, еп.14, 15
12.30 "Свирепи създания" - комедия (Великобритания, САЩ, 1997 г.), режисьори: Робърт Янг и Фред Скепси, в ролите: Джон Клийс, Джейми Лий Къртис, Кевин Клайн, Майкъл Пейлин, Рони Корбет, Робърт Линдзи, Синтия Клийс и др.
bTV Comedy
08.30 "Боб и Абишола" - сериал /п./
09.30 "Комиците и приятели " - комедийно шоу /п./
10.00 "Джуниър" - романтичен, комедия, фантастика (САЩ, 1994 г.), режисьор: Айвън Райтман, в ролите: Арнолд Шварценегер, Дани ДеВито, Ема Томпсън, Франк Ланджела, Памела Рийд и др.
12.00 "Двама мъже и половина " - сериал /п./
13.00 "Приятели " - сериал /п./
bTV Lady
08.00 "Обещание" - сериал, с.4, еп.135
09.00 "Златно момче" - сериал /п./
10.30 "Опасни улици " - сериал /п./
11.30 "Мозъчни разследвания" - сериал /п./
13.00 "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
Bulgaria ON AIR
08.00 Телепазарен прозорец
08.15 Брюксел 1 - предаване за българските теми в европейския дневен ред с Милена Милотинова /п./
09.15 Телепазарен прозорец
09.30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Виктор Дремсизов
11.30 Телепазарен прозорец
11.45 Завърналите се с Петя Кертикова /п./
12.00 Най-голямата сестра - сериал /п./
13.00 Новините ON AIR
13.30 Телепазарен прозорец
13.45 Money.bg - икономиката, която ни засяга с Георги Минев /п./
Diema
08.45 "Синя кръв " - сериал, сезон 5 /п/
10.00 "Роко Скиавоне" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12.00 "Кобра 11 : Обади се!" - сериал, сезон 17, 2 епизода
Diema Family
09.00 "Песента на живота" - сериал /п/
10.00 "Вятърничав" - сериал /п/
11.00 "Дъщерята на посланика" - сериал /п/
12.00 "Семейни войни " - телевизионна игра /п/
13.00 "Три сестри " - сериал /п/
Diema Sport
08.00 Литекс - Спартак Плевен Футбол : Втора професионална лига 2023/2024 /n/
10.00 Славия - Локомотив Пловдив Футбол : efbet Лига 2023/2024 /n/
12.00 efbet Лига : Обзор на кръга предаване за български футбол 2023/2024 /n/
13.00 Етър - Левски Футбол : efbet Лига 2023/2024 /n/
Diema Sport 2
09.00 Обзор на кръга в английската Висша Лига предаване за английски футбол 2023/2024 /n/
10.00 Сан Антонио Спърс - Денвър Нъгетс Баскетбол от НБА 2023/2024 /n/
12.30 Милуоки Бъкс - Финикс Сънс Баскетбол от НБА 2023/2024 /n/
Diema Sport 3
09.00 Кьолн - Рб Лайпциг Футбол : Бундеслига 2023/2024 /n/
11.00 Формула 1 : Обзор предаване за Формула 1 2024 /n/
11.30 Лига 1 : Обзор на кръга предаване за френски футбол 2023/2024 /n/
12.30 Бундеслига : Обзор на кръга предаване за германски футбол 2023/2024 /n/
13.30 Сакраменто Кингс - Лос Анджелис Лейкърс Баскетбол от НБА 2023/2024 /n/
Discovery Channel
08.00 Да продадеш колата си: Епизод 5
09.00 Няма нищо за криене: Епизод 3
10.00 Няма нищо за криене: Епизод 4
11.00 Ловци на трофеи : Реставраторите: Епизод 17
12.00 Ловци на трофеи : Епизод 11
13.00 Да продадеш колата си: Noble M12 GTO 2.5
E-Kids
08.00 Малките феи - анимационен сериал
08.30 Мистерии те от Медената долина - анимац. сериал
09.00 Клуб Уинкс - анимационен сериал
09.30 Миа и аз - анимационен сериал
10.00 Арт дъга - детска образователна поредица
10.30 Лекс иконче с песнички - детско музикално предаване
12.00 Клуб Уинкс - анимационен сериал
12.30 Маша и Мечока - анимационен сериал
13.00 Малките феи - анимационен сериал
13.30 Мистерии те от Медената долина - анимационен сериал
Epic Drama
08.30 Криминалните случаи на Мърдок , сезон 15, еп. 11, Великобритания, криминален/мистерии, 2021
09.15 Ендевър, сезон 5, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
10.40 Инспектор Джордж Джентли , сезон 5, еп. 4, Великобритания, 2012
12.10 Криминалните случаи на г-ца Марпъл, сезон 4, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2009
13.45 Криминалните случаи на Мърдок , сезон 15, еп. 9, Великобритания, криминален/мистерии, 2021
Euronews Bulgaria
09.30 Международни новини
09.45 Ела в... (повторение)
10.00 Euronews Сега - новини
10.15 Спорт ни новини
10.22 Времето
10.25 Euronews - истории от света
10.30 Международни новини
10.45 Euronews - истории от света
11.00 Euronews Сега - новини
11.18 Спорт ни новини
Eurosport 1
08.30 Снукър: Уърлд Оупън, първи кръг, директно
11.30 Биатлон: Световна купа в Кенмор, масов старт, жени, повторение
12.00 Биатлон: Световна купа в Кенмор, масов старт, мъже, повторение
12.30 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах Хинтерглем, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
13.00 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах Хинтерглем, слалом, втори манш, мъже, повторение
13.30 Снукър: Уърлд Оупън, първи кръг, директно
Eurosport 2
08.00 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах Хинтерглем, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
08.30 Ски бягане: Световна купа във Фалун, масов старт на 10 км, жени, повторение
09.00 Ски бягане: Световна купа във Фалун, масов старт на 20 км, мъже, повторение
09.30 Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап, мъже, повторение
10.30 Фехтовка: Гран При в Будапеща, повторение
11.30 Колоездене: Милано - Сан Ремо, мъже, повторение
12.30 Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап, мъже, повторение
13.30 Ски полети: Световна купа във Викерсунд, мъже, повторение
HBO
09.25 "Нене суперзвезда", комедийна драма, Франция, 2022; реж. Рамзи Бен Слиман, с Уми Бруни Гарел, Майвен, Аиса Майга, Стив Тенчу, Седрик Кан, [12+]
11.05 "Аристотел и Данте откриват тайните на Вселената ", драма, САЩ, 2022; реж. Ейч Алберто, с Макс Пелайо, Рийз Гонзалес, Ева Лонгория, Еухенио Дербес, Вероника Фалко н, [12+]
12.45 "Пленително пътуване", драма, Франция, 2022; реж. Кристиан Карион, с Лин Рено, Дани Бун, Алис Изааз, Жереми Лаерт, Гуендолин Хамон, [12+]
HBO2
09.40 "Всички на сърф", анимация, САЩ, 2007; реж. Крис Бък, Аш Бренън, [0+]
11.05 "Най-красивият век в живота ми", комедия, Италия, 2023; реж. Алесандро Бардани, със Серджо Кастелито, Елена Ландер, Валерио Лундини, Сандра Мило, Карла Синьорис, [15+]
12.30 "Средностатистическо семейство V, 15 еп.", комедия, САЩ, 2013; реж. Фил Трейл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
12.50 "Средностатистическо семейство V, 16 еп.", комедия, САЩ, 2013; реж. Джон Пъч, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
13.15 "Игра на доверие", драма, България, 2023; реж. Мартин Макариев, с Александър Димов, Луиза Григорова-Макариев, Мария Кацарова, Пламен Манасиев, Яна Маринова, [15+]
HBO3
08.50 "В кадър XXI, 7 еп.", документален, Франция, 2024, [12+]
09.20 "Рицарите на зодиака", приключенски екшън, САЩ, 2023; реж. Томаш Багински, с Макеню, Фамке Янсен, Мадисън Исеман, Диего Тиноко, Марк Дакаскос, [12+]
11.15 "Крокодилът Лайл", музикална комедия, САЩ, 2022; реж. Джош Гордън, Уил Спек, с Хавиер Бардем, Констанс Ву, Скут Макнери, Уинслоу Фегли, Брет Гелман, Шон Мендес, [7+]
13.05 "Приятели IX, 16 еп.", комедия, САЩ, 2003; реж. Гари Халвърсън, Дейвид Крейн, Марта Кауфман, с Дженифър Анистън, Кортни Кокс, Лиса Кудроу, Мат Лебланк, Матю Пери, [12+]
13.30 "Приятели IX, 17 еп.", комедия, САЩ, 2003; реж. Гари Халвърсън, Дейвид Крейн, Марта Кауфман, с Дженифър Анистън, Кортни Кокс, Лиса Кудроу, Мат Лебланк, Матю Пери, [12+]
13.55 "Приятели IX, 18 еп.", комедия, САЩ, 2003; реж. Гари Халвърсън, Дейвид Крейн, Марта Кауфман, с Дженифър Анистън, Кортни Кокс, Лиса Кудроу, Мат Лебланк, Матю Пери, [12+]
History
08.25 Спецове в заложната къща: Козът "Уайлд"
08.45 Спецове в заложната къща: Мотоциклетен хаос
09.10 Ловци на търгове: Тежък ден за Алън
09.30 Ловци на търгове: Кинти на Хаваите
09.50 Ловци на търгове: Приятели на Хаваите
10.15 Изковани в огъня: Древногръцки меч "ксифос"
10.55 Надпревара за находки: Фасулска работа
11.15 Надпревара за находки: Вдигай залога или млъквай
11.40 Надпревара за находки: Камък, ножица, победител
12.05 Изковани в огъня: Кавалерийска сабя
Kino Nova
09.00 "Ти, аз и планината" - романтика с уч. на Гладис Баутиста, Майкъл Патрик Лейн, Мат Медрано и др.
11.00 "Подай лапа" - романтика с уч. на Кристин Ел Нгуен, Джейми Спилчък, Бренди Грийн и др.
13.10 "Дамата" - биографичен, исторически, драма с уч. на Мишел Йео, Дейвид Тюлис, Джонатан Раджетт и др.
MAX Sport 1
08.00 Евролига: Барселона - Партизан Барселона - Партизан
10.00 Нидерландска Ередивизи : ПСВ Айндховен - Твенте ПСВ Айндховен - Твенте
12.00 Волейбол - Шампионска лига: Тренто - Лубе Чивитанова Първи полуфинал
MAX Sport 2
08.00 Ръгби - Шест те нации: Уелс - Италия Уелс - Италия
10.00 NHL : Питсбърг - Детройт Питсбърг Пенгуинс - Детройт Ред Уингс
12.00 Moto GP : Обзор на състезанието за Голямата награда на Катар Обзор на състезанието за Голямата награда на Катар
13.00 Nascar Cup Series: Състезание в Бристол, Тенеси Състезание в Бристол, Тенеси
MAX Sport 3
08.00 Серия А : Верона - Милан
10.00 Саудитска Професионална Лига: Ал Ахли - Ал Насър Ал Ахли - Ал Насър
12.00 УЕФА Лига на конференциите: ПАОК - Динамо Загреб Осминафинал реванш
MAX Sport 4
08.00 Ла Лига 2: Андора - Аморебиета
10.00 "Пред Стадиона" - спортно шоу "Пред Стадиона" - спортно шоу
11.30 Trans World Sport
12.00 Ла Лига : Виляреал - Валенсия
Nat Geo Wild
08.15 Дивото Конго
09.05 Родени в Африка
09.50 Ловците на Африка
10.40 Ловците на Африка
11.25 Ловците на Африка
12.15 Дивото Конго
13.00 Дивото Конго
13.50 Родени в Африка
National Geographic
08.00 Да поговорим за звездите
08.50 Как да спечелим
09.05 Автомобили на мечтите
10.00 Автомобили на мечтите
10.45 Мигове от катастрофата 3
11.05 Rock Stars
12.00 Залавяне на контрабандисти
13.00 Разследване на самолетни катастрофи
Nova News
08.00 Новините на NOVA NEWS
09.00 "Твоят ден" - сутрешен блок на NOVA NEWS
10.00 Новините на NOVA NEWS
10.10 "Твоят ден" - сутрешен блок на NOVA NEWS
11.00 Новините на NOVA NEWS
11.10 "Твоят ден" - сутрешен блок на NOVA NEWS
12.00 Новините на NOVA
12.30 "52 истории" - док.поредица на VOA
13.00 Новините на NOVA NEWS
13.25 "Твоят ден" - избрано
Nova Sport
09.00 Хамбургер - Веен Вийсбаден 26 кръг Футбол : Втора Бундеслига 2023/2024 /n/
11.00 Уест Бромич Албиън - Бристъл Сити 38 кръг Футбол : Чемпиъншип 2023/2024 /n/
13.00 Суонси Сити - Кардиф Сити 38 кръг Футбол : Чемпиъншип 2023/2024 /n/
RING
08.00 УЕФА Шампионска лига : Борусия Дортмунд - ПСВ Айндховен
10.00 УЕФА Шампионска лига : Атлетико Мадрид - Интер
12.00 Португалска лига: Порто - Визела, 26.кр
RM TV
08.00 "Добро утро Северозапад" - сутрешен блок
10.00 "Робин Худ " - аним. филм, 38 еп.
10.30 "Любов ен облог " - сериал, 41 еп.
11.30 "Наследството на Ферамонти"- игр. филм
13.30 "Новини" - обедна емисия
13.45 "Ну погоди" - аним. филм, 1 еп., 2 еп., 3 еп.
STAR Channel
STAR Crime
STAR Life
TV 1000
10.10 Лари Краун, Франция,САЩ, комедия/драма/романтика, 2011
12.05 Деца шпиони 3D: Краят на играта, САЩ, екшън/приключенски/семеен, 2003
13.35 Гръмотевични птици, САЩ, 2004
TV1
08.00 "Viva la Musica!"
10.00 Документален филм
10.30 "Златен кукер"
11.30 "Viva la Musica!"
13.00 "Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
13.30 "Моята улица" - документална поредица на ТВ1 (от архива)
13.45 "Музикална академия "
TVT
08.01 Небесни скитници, 1 част (Приключения)
08.20 Небесни скитници, 2 част (Приключения)
08.40 Село Горско Калугерово (Български посоки)
09.00 Небесни скитници, 3 част (Приключения)
09.25 Небесни скитници, 4 част (Приключения)
09.44 Телешоп (Телепазарен прозорец)
10.00 Знаци на времето - село Козар Белене, 1 част (На село в България)
10.16 Знаци на времето - село Козар Белене, 2 част (На село в България)
10.30 Возкресението на Клисурския монастир (Религия и обичаи)
10.55 Град Шабла (Български посоки)
Viasat Explore
08.55 Тежкотоварно спасяване: 401, сезон 3, еп. 13
09.50 Австралийски търсачи на злато, сезон 7, еп. 19
10.50 Австралийски търсачи на злато, сезон 7, еп. 20
11.45 Спасяване на таратайки в Канада, сезон 1, еп. 2
12.35 Спасяване на таратайки в Канада, сезон 1, еп. 3
13.30 Треска за нефрит, сезон 7, еп. 6
Viasat History
08.25 Древни суперструктури, сезон 1, еп. 1
09.30 Военни заводи, сезон 2, еп. 2
10.30 Втората световна война - Битки за Европа, сезон 1, еп. 6
11.35 Тайни оръжия: Втора световна война, сезон 1, еп. 6
12.40 Втората световна война - Жените на фронта, сезон 1, еп. 1
13.40 Хитлер: Обратно броене до войната, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature
08.30 Най-дивото оцеляване, сезон 2, еп. 9
09.20 Спасители на диви животни в Малави, сезон 2, еп. 1
10.10 Тичайки с антилопите
11.05 Преследвайки дъждовете, сезон 1, еп. 3
11.55 Смъртоносни ловци, сезон 1, еп. 1
12.45 Живот в горещините: Африка, сезон 1, еп. 3
13.35 Спасители на диви животни в Малави, сезон 1, еп. 5
Алфа
08.00 Новини
08.10 Архивите на Алф а
09.00 "Добро утро, българи"
10.00 Новини
10.30 Актуално
10.45 Телепазар
11.00 Новини
11.30 Актуално
11.45 Телепазар
12.00 "Новините в 12"
Балканика МТВ
10.00 Hit Mix
БНТ2
08.00 10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
08.10 Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /10 епизод/п/
08.40 Мандолинен квинтет "София ": Тук и сега документален филм /п/
09.10 Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
09.40 Ние, врабчетата /5 епизод/п/
09.55 Искам да бъда: Аранжор на витрини детска образователна поредица
10.25 С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11.00 Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
11.30 10 000 крачки /сборно/п/
12.00 По света и у нас
БНТ3
09.00 Знаете ли , че… документален филм /19 епизод/
09.20 Волейбол : Славия 2017 - Марица, среща от Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
10.45 Волейбол : ЦСКА - Левски София, среща от Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
13.05 Спортни новини
13.10 Световна купа по модерен петобой: финал /жени/
БНТ4
09.20 100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11.00 Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12.00 По света и у нас
12.25 История.bg /п/
13.20 10 000 крачки /БНТ Благоевград/
13.30 Линия Култ ура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
Враца
08.00 КОФЕИН - сутрешен блок
09.30 Филм /п/
11.00 Сериал /п/
12.00 КОФЕИН - сутрешен блок /п/
13.30 "Световно фолклорно изкуство"
Евроком
10.00 Академия Здравитал - с проф. д-р Христо Деянов, дм
11.00 EuroTV Shop
11.30 Психо логически портрет - с Рени Анастасова
12.30 EuroTV Shop
13.00 Новини
13.15 Честно казано - с Люба Кулезич
Планета
08.00 "Хот" - новите хитове
08.10 "По ноти" - избрани песни
08.40 "Show Time" - музикална програма
09.00 "Картини от света" - музикална импресия
09.10 "Планета Live" - музикална програма
09.40 "Фен Клуб " - нон-стоп хитове
10.00 "Party Time" - горещи хитове
10.40 "Планета хит" - нон-стоп хитове
11.00 "Хот" - новите хитове
11.10 "От А до Я" - рецитал с хитове
Планета Фолк
08.00 "Традиция и новаторство" - модерен фолк
08.30 "Планета Фолк представя" - новите хитове
08.40 "Музикален пъзел" - избрани песни
09.00 "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
09.30 "Картини от България" - музикална импресия
09.40 "Хитовете на "Планета Фолк" - музикална програма
10.00 "Фолкмагия" - избрани песни
10.30 "Планета Фолк представя" - новите хитове
10.40 "Звездите на България " - музикална програма
11.00 "Добра среща" - любими песни
Скат
08.00 Дискусионно студио / повторение/
09.00 Ранни вести / избрани предавания/
10.00 "Чист живот" - предаване за зависимости /повторение/
11.15 Старият албум - разказите на Михаил Топалов
12.00 Край Босфора с водещ Любомир Желев - 1 част /повторение/
12.30 НОВИНИ - обедна емисия
12.40 Край Босфора с водещ Любомир Желев - 2 част / повторение/
13.00 Дискусионно студио "/ повторение/
ТВ 7/8
08.00 Студио Хъ (П)
09.00 Вечерта на Ку-Ку Бенд (П)
10.00 Вечерното шоу на Слави Трифонов (П)
10.50 Шоуто на сценаристите (П)
12.20 Да готвим с Ради - кулинарно предаване с шеф Ради Стамболов
13.00 Крум Савов LIVE - токшоу
Телемедиа
08.00 Новини
08.20 Фолклорна трапеза - фолклорно предаване
09.20 Скорост - автомобилно предаване
10.00 Новини
10.20 Акценти - предаване на Телемедиа
11.00 България от вчера до днес
12.00 Новини
12.30 На Фокус - предаване на Телемедиа
13.00 Сто жени край Тетевен /1 част/ - документален филм
Травъл
Тракия (Пловдив)
08.50 Видимо Невидимо
09.30 Новини и коментари
11.00 Глагорец с Людмил Попов
13.00 Мисия Добро семейство
Фен
10.00 Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
10.30 Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
12.00 Багрите на България /фолклорна музика/
12.30 Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Фен Фолк
09.00 Децата на България /музикално-развлекателен блок с детско и младежко творчество/
09.30 Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
11.00 Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
11.30 Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
12.00 Фолклорна магия /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от НФФ Фолклорна магия,Банско/
12.15 Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
13.00 ТЕЛЕПАЗАР
13.15 Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
Хоби
08.00 В кухнята на баба - тв поредица, 38 еп.
08.40 Риболов ен филм
10.00 Спорт и обучение на кучето
10.40 С въдица в ръка - тв поредица, седми сезон, 2 еп.
11.20 АВТОХОБИ - тв поредица
12.00 Риболов ни страсти - тв поредица
13.20 През планини и морета - тв поредица