Добави в любими
Програмата на БНТ2
- 05.00Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
- 05.30Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
- 06.00Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
- 06.30България в 60 минути с Мариана Векилска
- 07.30Бързо, лесно, вкусно
- 08.0010 000 крачки /БНТ Русе/п/
- 08.10Знаете ли, че... документална поредица /19 и 20 епизод/п/
- 08.50Насаме с пчелите научнопопулярна поредица
- 09.00Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
- 09.30Благуните Изчезналият дракон /1 част/п/
- 09.40Енциклопедия България Буква Ю
- 10.10Шейкът на Петра тв новела на Евровизия /Сърбия, 2020 г./
- 10.25С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
- 11.00Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
- 11.30Пътувай с БНТ 2 /БНТ Пловдив/избрано/п/
- 12.00По света и у нас
- 12.25Туризъм.бг /п/
- 13.25Опера на открито /БНТ Варна/п/
- 13.55Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
- 14.55В близък план Стефан Вълдобрев
- 15.25С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
- 16.00Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
- 16.30Сину, реката на страстта сериен тв филм /33 епизод/ (12)
- 17.15Видях безкрайното време /105 г. от рождението на Александър Геров/ документален филм /1997 г./
- 17.5010 000 крачки /БНТ Варна/
- 18.00По света и у нас
- 18.30Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
- 19.00Знаете ли, че... документална поредица /21 и 22 епизод/
- 19.50Лека нощ, деца! Благуните: "Изчезналият дракон" /3 част/
- 20.00Българското село
- 20.30Войната на буквите сериен тв филм /6 епизод/ (12)
- 21.30Светът на бонзай документален филм /6 епизод/
- 22.00Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
- 23.00По света и у нас
- 23.25Ново 10 + 2 музикална класация /п/
- 00.20Пътувай с БНТ 2 /БНТ Пловдив/избрано/п/
- 00.50Библиотеката /п/
- 01.2010 000 крачки /БНТ Варна/п/
- 01.30Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
- 02.00Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
- 02.30Опера на открито /БНТ Варна/п/
- 03.00Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
- 03.30Време за губене /БНТ Пловдив/п/
- 04.00Олтарите на България /БНТ София/п/
- 04.15Сину, реката на страстта сериен тв филм /33 епизод/п/ (12)
- 05.00Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
- 05.30Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
- 06.00Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
- 06.30България в 60 минути с Мариана Векилска
- 07.30Бързо, лесно, вкусно
- 08.0010 000 крачки /БНТ Русе/п/
- 08.10Знаете ли, че... документална поредица /19 и 20 епизод/п/
- 08.50Насаме с пчелите научнопопулярна поредица
- 09.00Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
- 09.30Благуните Изчезналият дракон /1 част/п/
- 09.40Енциклопедия България Буква Ю
- 10.10Шейкът на Петра тв новела на Евровизия /Сърбия, 2020 г./
- 10.25С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
- 11.00Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
- 11.30Пътувай с БНТ 2 /БНТ Пловдив/избрано/п/
- 12.00По света и у нас
- 12.25Туризъм.бг /п/
- 13.25Опера на открито /БНТ Варна/п/
- 13.55Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
- 14.55В близък план Стефан Вълдобрев
- 15.25С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
- 16.00Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
- 16.30Сину, реката на страстта сериен тв филм /33 епизод/ (12)
- 17.15Видях безкрайното време /105 г. от рождението на Александър Геров/ документален филм /1997 г./
- 17.5010 000 крачки /БНТ Варна/
- 18.00По света и у нас
- 18.30Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
- 19.00Знаете ли, че... документална поредица /21 и 22 епизод/
- 19.50Лека нощ, деца! Благуните: "Изчезналият дракон" /3 част/
- 20.00Българското село
- 20.30Войната на буквите сериен тв филм /6 епизод/ (12)
- 21.30Светът на бонзай документален филм /6 епизод/
- 22.00Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
- 23.00По света и у нас
- 23.25Ново 10 + 2 музикална класация /п/
- 00.20Пътувай с БНТ 2 /БНТ Пловдив/избрано/п/
- 00.50Библиотеката /п/
- 01.2010 000 крачки /БНТ Варна/п/
- 01.30Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
- 02.00Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
- 02.30Опера на открито /БНТ Варна/п/
- 03.00Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
- 03.30Време за губене /БНТ Пловдив/п/
- 04.00Олтарите на България /БНТ София/п/
- 04.15Сину, реката на страстта сериен тв филм /33 епизод/п/ (12)