Добави в любими
Програмата на БНТ3
- 05.05Колоездачна обиколка на Турция обзор
- 06.00Аз съм...
- 06.10Рали Португалия обзор
- 06.40Световна купа по модерен петобой: полуфинали /жени/
- 09.00Колелото документален филм /6 епизод/
- 09.45Борба: Квалификационен турнир за Олимпийски игри /жени и класически стил/
- 13.15Спортни новини
- 13.20Аз съм...
- 13.30Европейско първенство по спортна гимнастика /мъже/: финали на уреди
- 16.00Ветроходство: Гран при на Нова Зеландия репортаж
- 16.55Телепазарен прозорец
- 17.10Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
- 18.10Колелото документален филм /7 епизод/
- 18.55Спортните таланти на България: Да скочиш над мечтата документален филм за Божидар Саръбоюков /лека атлетика/
- 19.25Истории от Олимпийските игри
- 19.40Пътят към УЕФА ЕВРО 2024 магазинно предаване /10 епизод/
- 20.05С БНТ завинаги
- 21.0566-и северен участък сериен филм /7 епизод/ /п/ (12)
- 21.50Спортни новини
- 22.0066-и северен участък сериен филм /8 епизод/ (12)
- 22.45Борба: Квалификационен турнир за Олимпийски игри /свободен стил и жени/
- 02.15Спортни новини
- 02.25Европейско първенство по спортна гимнастика /мъже/: финал /отборно/
- 05.05Колоездачна обиколка на Турция обзор
- 06.00Аз съм...
- 06.10Рали Португалия обзор
- 06.40Световна купа по модерен петобой: полуфинали /жени/
- 09.00Колелото документален филм /6 епизод/
- 09.45Борба: Квалификационен турнир за Олимпийски игри /жени и класически стил/
- 13.15Спортни новини
- 13.20Аз съм...
- 13.30Европейско първенство по спортна гимнастика /мъже/: финали на уреди
- 16.00Ветроходство: Гран при на Нова Зеландия репортаж
- 16.55Телепазарен прозорец
- 17.10Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
- 18.10Колелото документален филм /7 епизод/
- 18.55Спортните таланти на България: Да скочиш над мечтата документален филм за Божидар Саръбоюков /лека атлетика/
- 19.25Истории от Олимпийските игри
- 19.40Пътят към УЕФА ЕВРО 2024 магазинно предаване /10 епизод/
- 20.05С БНТ завинаги
- 21.0566-и северен участък сериен филм /7 епизод/ /п/ (12)
- 21.50Спортни новини
- 22.0066-и северен участък сериен филм /8 епизод/ (12)
- 22.45Борба: Квалификационен турнир за Олимпийски игри /свободен стил и жени/
- 02.15Спортни новини
- 02.25Европейско първенство по спортна гимнастика /мъже/: финал /отборно/