Добави в любими
Програмата на БНТ3
05.05 Monster Jam - автомобилно шоу
05.30 Борба: Квалификационен турнир за Олимпийски игри /свободен стил и жени/
09.00 Аз съм...
09.15 Електрическа Одисея магазинно предаване за шампионата за електромобили "Екстрийм Е" /3 епизод/
09.45 Истории от Олимпийските игри
10.00 Световна купа по модерен петобой: финал /жени/ пряко предаване от София
12.00 FEI Конен спорт магазинно предаване /12 епизод/
12.25 Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
12.55 Телепазарен прозорец
13.10 Спортни новини
13.15 Автомобилизъм: Fanatec GT World Challenge Europe - спринт
15.35 Пътят към УЕФА ЕВРО 2024 магазинно предаване /10 епизод/
16.00 Световна купа по модерен петобой: финал /мъже/ пряко предаване от София
18.00 Борба: Квалификационен турнир за Олимпийски игри /свободен стил/ пряко предаване от Истанбул
19.00 Спортните таланти на България: Да скочиш над мечтата документален филм за Божидар Саръбоюков /лека атлетика/
19.30 Арена спорт
20.15 Истории от Олимпийските игри
20.30 Monster Jam - автомобилно шоу
21.00 Моят плейлист
21.50 Спортни новини
22.00 Панорама на Марта Месарош: Дневник за моите любими игрален филм /Унгария, 1987 г./, режисьор Марта Месарош, в ролите: Жужа Цинкоци, Ана Полони, Ян Новицки, Мари Семеш и др. (14)
00.05 Арена спорт
00.50 Истории от Олимпийските игри
01.05 Спортни новини
01.15 Борба: Квалификационен турнир за Олимпийски игри /свободен стил/
02.15 Панорама на Марта Месарош: Дневник за моите любими игрален филм /п/ (14)
04.20 Маратон на Париж репортаж
05.05 Monster Jam - автомобилно шоу
05.30 Борба: Квалификационен турнир за Олимпийски игри /свободен стил и жени/
09.00 Аз съм...
09.15 Електрическа Одисея магазинно предаване за шампионата за електромобили "Екстрийм Е" /3 епизод/
09.45 Истории от Олимпийските игри
10.00 Световна купа по модерен петобой: финал /жени/ пряко предаване от София
12.00 FEI Конен спорт магазинно предаване /12 епизод/
12.25 Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
12.55 Телепазарен прозорец
13.10 Спортни новини
13.15 Автомобилизъм: Fanatec GT World Challenge Europe - спринт
15.35 Пътят към УЕФА ЕВРО 2024 магазинно предаване /10 епизод/
16.00 Световна купа по модерен петобой: финал /мъже/ пряко предаване от София
18.00 Борба: Квалификационен турнир за Олимпийски игри /свободен стил/ пряко предаване от Истанбул
19.00 Спортните таланти на България: Да скочиш над мечтата документален филм за Божидар Саръбоюков /лека атлетика/
19.30 Арена спорт
20.15 Истории от Олимпийските игри
20.30 Monster Jam - автомобилно шоу
21.00 Моят плейлист
21.50 Спортни новини
22.00 Панорама на Марта Месарош: Дневник за моите любими игрален филм /Унгария, 1987 г./, режисьор Марта Месарош, в ролите: Жужа Цинкоци, Ана Полони, Ян Новицки, Мари Семеш и др. (14)
00.05 Арена спорт
00.50 Истории от Олимпийските игри
01.05 Спортни новини
01.15 Борба: Квалификационен турнир за Олимпийски игри /свободен стил/
02.15 Панорама на Марта Месарош: Дневник за моите любими игрален филм /п/ (14)
04.20 Маратон на Париж репортаж