ПРОГРАМАТА В МОМЕНТАПрограмата по часове
Animal Planet
08.40 Lone Star Law: Suspicious Encounters
09.30 Tanked: The Fast And The Fishiest
10.25 Pit Bulls & Parolees: Finding A Hero
11.20 My Cat From Hell: Mayday! Mayday!
12.15 Lone Star Law: Tempers Are Rising
13.10 Tanked: The Amazing Piano Tank
Cartoon Network
08.00 Невероятният свят на Гъмбол
08.20 Невероятният свят на Гъмбол
08.30 Невероятният свят на Гъмбол
08.50 Ние, мечетата
09.00 Ние, мечетата
09.17 Новите шантави рисунки
09.22 Новите шантави рисунки
09.27 Новите шантави рисунки
09.32 Новите шантави рисунки
09.45 Новите шантави рисунки
Cartoonito
CBS Reality
Cinemax
08.40 "Шест седмици", драма, Унгария, 2022; реж. Ноеми Вероника Садони, с Каталин Роман, Жужа Яро, Лана Щаурски, Моника Балсаи, Андраш Месарош, [12+]
10.15 "Лов на диви хора", приключенска комедия, Нова Зеландия, 2016; реж. Тейка Уейтити, със Сам Нийл, Джулиан Денисън, Рис Дарби, Рим а Те Виата, Рейчъл Хаус, [12+]
11.55 "Самотният вълк", късометражна драма, Португалия, 2021; реж. Фелипе Мело, с Адриано Луз, Антонио Фонсека, Мария Жоао Пиньо, [12+]
12.20 "Момчето от улицата", драма, Китай, 2021; реж. Цядзуо На, с Цюсяо Ли, Мии Хуан, Айлей Юй, Баолян Ша, Яо Лу, [15+]
13.55 "Отмъщение", драма, Австрия, 2022; реж. Томас Рот, с Джеф Уилбуш, Полус Манкер, Мириам Фусенегер, Юлия Щембергер, Кристиан Беркел, [18+]
Cinemax2
08.40 "Малкия човек Тейт", драма, САЩ, 1991; реж. Джоди Фостър, с Джоди Фостър, Адам Хан-Бърд, Даян Уист, Хари Коник младши, Дейвид Хайд Пиърс, [12+]
10.20 "Рабие Курназ срещу Джордж У. Буш", драма, Германия, 2022; реж. Андреас Дрезен, с Мелтем Каптан, Александър Шиър, Чарли Хюбнер, Назми Кърък, Севда Полат, [12+]
12.20 "Кошерът (2021)", драма, Белгия, 2021; реж. Кристоф Херманс, с Людивин Сание, Софи Брейер, Мара Такин, Бони Дювошел, Том Вермер, [15+]
Comedy Central
08.00 SpongeBob SquarePants
08.30 SpongeBob SquarePants
09.50 Instant Mom
10.15 SpongeBob SquarePants
10.40 Stand Up and More
11.05 Stand Up and More
11.30 Ridiculousness
11.55 Ridiculousness
13.10 Instant Mom
13.35 SpongeBob SquarePants
Crime + Investigation
08.40 Часовете преди убийство: Замразени останки
09.30 Убийства в провинцията: Инууд, Манитоба
10.15 Елитни следователи: Тайнствено убийство
11.00 Убийци на круизни кораби: Джеймс
11.45 Несъвършено убийство: Гайлюнас
12.30 Първите 48 часа : Нито дума
13.15 Първите 48 часа : Капан в чата
Da Vinci
08.09 "Дарвин и Нютс"
08.24 "Адисън "
08.39 "Космикс"
08.45 "Космикс"
08.48 "Електричество със Сморф"
08.54 "Електричество със Сморф"
09.00 "Биц и Боб"
09.15 "Знаете ли че?"
09.30 "Д-р Панда"
09.39 "Прекрасни творения"
Discovery Science
Discovery Showcase HD
Disney Channel
08.00 Наполовина герои
08.30 Наполовина герои
09.00 Хейли е на ход!
09.30 Хейли е на ход!
10.00 Големият град на Грийнс
10.30 Големият град на Грийнс
11.00 ХАМСТЕР & ГРЕТЕЛ
11.50 Мега-чудесата на Калинката и Черният котарак
12.20 Мега-чудесата на Калинката и Черният котарак
12.50 Злодеите от Вали Вю
Disney Junior
08.00 Bluey
08.10 Bluey
08.20 Bluey
08.30 SuperKitties
09.00 Bluey
09.10 Bluey
09.20 Bluey
09.30 Spidey and His Amazing Friends
09.45 Spidey and His Amazing Friends
10.00 Mickey Mouse Clubhouse Space...
DocuBox
08.45 Пътешествия в Африка
09.10 Чудновата наука
09.35 Чудновата наука
10.00 Разкрития за Китай
11.00 Новата граница
11.30 Нова Каледония: Надежди във водораслите
12.00 Аргановото масло: Бялото злато на Мароко
13.00 Бамбуковото влакче на Камбоджа
Eurosport HD
09.30 Колоездене: "Из Фландрия", мъже, повторение
10.30 Голф , PGA тур: "Дискавъри голф", повторение
11.00 Ветроходство: Сейл ГП, Оуклънд, повторение
12.00 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах Хинтерглем, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
12.30 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах Хинтерглем, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
13.00 Снукър: Германия Мастърс, финал, повторение
Extreme Sports Channel
08.00 Fighting Fit
09.00 Strongman Champions League
10.00 X-traordinary
10.30 X-traordinary
11.00 Nitro World Games: All Access
11.30 Nitro World Games: All Access
12.00 Beyond The Beaten Path
13.00 Grid
Fashion TV
08.00 BEAUTY
08.30 BEAUTY
09.00 FASHION FROM JAPAN
09.30 FASHION FROM JAPAN
10.00 ADRIANA LIMA
10.30 ADRIANA LIMA
11.00 FASHION DESTINATION: MEXICO
11.30 FASHION DESTINATION: MEXICO
12.00 FASHION JUNIOR
12.30 FASHION JUNIOR
FightBox
08.00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
08.10 OSS Fighters By Superkombat WGP, Bucharest, Romania, 28.02.2019
09.40 NEW Extreme IV
10.30 ACB KB 16 Clash of Titans, Targoviste, Romania, 13.07.2018
13.30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
13.40 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
13.55 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
FilmBox
08.00 Гибелно спасение екшън, драма, трилър Германия 2008
09.30 Писмописецът семеен САЩ 2011
10.55 Синът на дракона, част 1 екшън САЩ 2005
12.20 Синът на дракона, част 2 екшън САЩ 2005
13.45 Тратория комедия САЩ 2012
FilmBox Extra
08.35 Диско комедия Франция 2008
10.15 Черният кон драма САЩ 2006
12.05 Леони биографичен, драма Франция, Великобритания, Австралия, Германия, Белгия, САЩ, Япония 2010
13.45 Това вечерно слънце драма САЩ 2009
FilmBox+
08.05 Горски пожар семеен САЩ 2003
09.40 Спасяването на Линкълн биографичен САЩ 2013
11.20 Матадорът документален САЩ 2008
12.35 Спасяването на Линкълн биографичен САЩ 2013
Food Network
08.10 Spring Baking Championship: Spring In The Great Outdoors
08.55 Beat Bobby Flay: Sibling Rivalry
09.40 Diners, Drive-Ins, And Dives: Beef, Lamb And Pig
11.10 Chopped: All-Stars Tournament: Part 2
11.55 The Pioneer Woman: Truly Madly Crazy
12.17 The Pioneer Woman: Merc Story
12.40 Candy Land: On The Go
13.25 Chopped: Pie In The Sky
Fuel TV
08.00 Highlights Freeride World Tour 2023
08.35 Snowbound 2
08.45 Snowbound 2
09.00 Icons Of Aloha
09.30 Wave Crushers
09.45 Custom 7
10.00 Shorebreak
10.30 Drive Thru New Zealand
11.00 The Moto: Inside The Outdoors
11.30 The Moto: Inside The Outdoors
HG TV
08.00 Помощ! Съсипах къщата си (Series 4): След прилива (Episode 5)
09.00 Търсене на дом по света (Series 102): Любов на авантюра в Прага (Episode 1)
09.30 Търсене на дом по света (Series 102): Нови възможности в Брюксел (Episode 2)
10.00 Търсене на дом по света (Series 102): Любов та е във въздуха в Грьонинген (Episode 3)
10.30 Търсене на дом по света (Series 102): Всичко на масата в Девън (Episode 4)
11.00 Търсене на дом по света (Series 102): От коя страна на Гринуич? (Episode 5)
11.30 Търсене на дом по света (Series 102): Канали, близнаци и липса на стълби (Episode 6)
12.00 Ремонти в Чикаго : мечтаният дом на Алисън (Series 1): Проектиране на мечтата (Episode 1)
13.00 Ремонти в Чикаго : мечтаният дом на Алисън (Series 1): Да мечтаеш е кошмарно (Episode 2)
History HD
08.25 Спецове в заложната къща: Билети за залагане
08.45 Спецове в заложната къща: Да се възпротивиш на Чъм
09.10 Ловци на търгове: Получихте си го
09.30 Ловци на търгове: Без парашут
09.50 Ловци на търгове: Тон воаяж
10.15 Изковани в огъня: Меч акрафена
10.55 Надпревара за находки: Добър повод за почерпка!
11.15 Надпревара за находки: Ура за кралица Бранди, владетелка на Уест Ковина
11.40 Надпревара за находки: Йоло боло!
12.05 Изковани в огъня: Индийска сабя талвар
ID Xtra
08.00 Записи от разследвания на убийства: Последният смях
09.00 Да разкриеш убийство: Убийство в рая
10.00 Ужас и в хотела: Не безпокойте гостите: Власт, привилегии и страст
11.00 Истинският извършител: Когато доверието стане фатално
12.00 Истинският извършител: Убийство без труп
13.00 Спорни убийства: Без следа
Investigation Discovery
08.00 Записи от разследвания на убийства: Последният смях
09.00 Да разкриеш убийство: Убийство в рая
10.00 Ужас и в хотела: Не безпокойте гостите: Власт, привилегии и страст
11.00 Истинският извършител: Когато доверието стане фатално
12.00 Истинският извършител: Убийство без труп
13.00 Спорни убийства: Без следа
JimJam
08.22 "Саймън "
08.28 "Отгатни колко те обичам"
08.40 "Робоколата Поли"
08.55 "Бери и Доли"
09.11 "Кони"
09.35 "Семейството на лисиците и язовците"
10.01 "Време за учене с Тими"
10.07 "Меси отива в Окидо"
10.30 "Ура за Хакъл!"
10.54 "Дейзи и Оли"
Love Nature
08.50 Диви истории от фермата 1
09.45 Спасители на диви животни в Тихия океан 1
10.40 Спешно отделение за диви животни 1
11.30 Вулканични одисеи 2
12.20 Дивата морска шир 3
13.10 Тайните на омагьосаните гори 1
MCM
Mezzo Live HD
08.39 Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Ammann, Bart?k, Beethoven
10.05 InterMezzo
10.30 Snarky Puppy - A to Jazz Festival
12.02 Jazzanitza - A to Jazz Festival
12.37 Eric Legnini with Friends - Monte-Carlo Jazz Festival
13.30 InterMezzo
MovieSTAR
08.40 Гневът на майката
10.25 Въображаема приятелка
12.15 Грета
MTV
MTV 00s
12.00 Hits On Shuffle!
MTV 80s
09.00 Forever 80s
MTV 90s
09.00 50 Unstoppable 90s Wonder Women!
13.00 MTV 90s @ The Movies!
MTV Hits
10.00 Non-Stop Hits
MTV Live HD
08.00 SZA x Dua Lipa x Billie Eilish
09.30 HD Hits!
10.00 Eat, Sleep, Dance, Repeat!
11.00 Rock.Alt.Indie
12.00 Dolly Parton: I Want My MTV
12.20 Tate McRae: I Want My MTV
12.45 MTV Push Presents: Renee Rapp
13.05 MTV Push Presents: Flo
13.30 HD Hits!
Nat Geo HD
08.05 Фотограф
09.00 Фотограф
09.45 Мигове от катастрофата
10.05 Корабостроителница
11.00 Залавяне на контрабандисти
12.00 Разследване на самолетни катастрофи
13.00 Арестувани зад граница: Престъпление и наказание
Nick HD
08.25 Спонджбоб Квадратни Гащи
08.55 Спонджбоб Квадратни Гащи
09.25 Камък, Ножица, Хартия
09.55 Къщата на Шумникови
10.15 Къщата на Шумникови
10.40 Къщата на Шумникови
11.05 Къщата на Шумникови
11.20 Семейство Касагранде
11.50 Семейство Касагранде
12.20 Истинските Шумникови
Nick Jr.
08.00 Пламъчко и машините
08.25 Пес патрул
08.55 Бандата на Рабъл
09.20 Ай, ай, Сантяго
09.50 Ай, ай, Сантяго
10.10 Голямото шоу на Бебе Акула
10.30 Голямото шоу на Бебе Акула
10.45 Барбароните
11.15 Барбароните
11.45 Загадките на Блу
Nickelodeon
08.25 Спонджбоб Квадратни Гащи
08.55 Спонджбоб Квадратни Гащи
09.25 Камък, Ножица, Хартия
09.55 Къщата на Шумникови
10.15 Къщата на Шумникови
10.40 Къщата на Шумникови
11.05 Къщата на Шумникови
11.20 Семейство Касагранде
11.50 Семейство Касагранде
12.20 Истинските Шумникови
Outdoor Channel
TLC
08.00 Моето 300-килограмово тяло: Историята на Полин
09.00 Моето 300-килограмово тяло: Историята на Бети Джо
10.00 Любов и чужди езици: Епизод 7
11.00 Малки хора - свят голям: Епизод 1
12.00 Млади и бременни: Епизод 7
13.00 7-те малки Джонстън: Трудно начало на съжителство
Trace Sport Stars
08.00 Sport Stars Uncovered: Gareth Bale
08.30 Dream Teams: Juventus
09.00 Fight Stars: The Diaz Brothers
09.30 Clubland: Cleveland Cavaliers
10.00 The Challenge: Kiteboarding
10.30 Countdown to Paris: Tiger Woods
11.00 GOAT - The Greatest of All Time: Golf
11.30 The Truth About: Tiger and Rocco 2008 US Open
12.30 Invincible: Navratilova / Evert
13.00 Sportswoman: Venus Williams
Travel Channel
08.00 Treasure Quest: Snake Island (Series 1): What Lies Beneath (Episode 1)
10.00 Finding Bigfoot (Series 2): Return To Boggy Creek (Episode 33)
11.00 Mysteries At The Museum (Series 10): Arrow Stork (Episode 4)
12.00 Expedition Unknown (Series 4): Pyramid Of Legends (Episode 3)
UA TV
11.00 Останній день диктатора
11.15 Таємне життя матрьошки
11.30 Інформаційні сюжети
12.00 Антизомбі
12.15 Громадянська оборона
12.30 FreeДОМ (live)
Viasat Nature/History HD
НТВ Мир
09.00 "Сегодня"
09.40 Сериал. "Пёс-5". "Циклоп" (Продолжение), "Убийственная Красота", "Новая Жизнь"
12.00 "Сегодня"
12.25 "Чрезвычайное Происшествие"
13.00 "Место Встречи"
Планета HD
08.00 "Хот" - новите хитове
08.10 "По ноти" - избрани песни
08.40 "Show Time" - музикална програма
09.00 "Картини от света" - музикална импресия
09.10 "Планета Live" - музикална програма
09.40 "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
10.00 "Party Time" - горещи хитове
10.40 "Планета хит" - нон-стоп хитове
11.00 "Хот" - новите хитове
11.10 "От А до Я" - рецитал с хитове
Охота и рыбалка
08.00 Кулинарное путешествие с Сержем Марковичем
08.30 Охотничья и рыболовная кухня
08.45 Гoтoвим на пpироде
08.55 От первого лица
09.10 Кодекс охотника
09.25 Будет клёво
09.50 Рыбалка сегодня XL
10.20 Рыбалка 360. Сезон 2
10.45 Охота как она есть
11.10 Кулинарное путешествие с Сержем Марковичем
Первый канал
11.00 Новини
11.25 Телеканал "Добро утро"
12.00 "Живей здравословно!"
13.00 "Модна присъда"