FOX Life - програма

01.10 - 07.10 ДНЕВНА СЕДМИЧНА
08-14 14-20 20-02 02-08
 Събота, 27 септември
08.10 Дарма и Грег - пети сезон, еп. 23
08.35 Дарма и Грег - пети сезон, еп. 24
09.00 Как преобразих дома ти - трети сезон, еп. 6
09.30 Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 9
10.25 Търси се мъж - първи сезон, еп. 6
11.20 Поверително от кухнята - първи сезон, еп. 2
11.45 Поверително от кухнята - първи сезон, еп. 3
12.15 Агнешко - четвърти сезон, еп. 3
12.40 Агнешко - четвърти сезон, еп. 4
13.10 Обвързани - шести сезон, еп. 11
13.35 Обвързани - шести сезон, еп. 12
 Неделя, 28 септември
08.10 Победители и загубеняци - втори сезон, еп. 2
09.00 Как преобразих дома ти - трети сезон, еп. 7
09.30 Търси се мъж - първи сезон, еп. 7
10.25 Любовна академия за двойки - сериал, еп. 1
11.20 Лекар в пустинята - игрален филм
13.10 Агнешко - първи сезон, еп. 5
13.35 Агнешко - първи сезон, еп. 6
 Понеделник, 29 септември
08.05 Семейните бижута на Демона - трети сезон, еп. 9
08.30 Семейните бижута на Демона - трети сезон, еп. 10
09.00 Победители и загубеняци - втори сезон, еп. 2
09.55 Обвързани - седми сезон, еп. 1
10.20 Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 19
10.50 В страната на Бог - игрален филм
12.40 Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 14
13.35 Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 4
 Вторник, 30 септември
08.05 Семейните бижута на Демона - трети сезон, еп. 11
08.30 Семейните бижута на Демона - трети сезон, еп. 12
09.00 Победители и загубеняци - втори сезон, еп. 3
09.55 Обвързани - седми сезон, еп. 2
10.20 Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 20
10.50 Подли камериерки - втори сезон, еп. 9
11.45 Подли камериерки - втори сезон, еп. 10
12.40 Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 15
13.35 Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 5
 Сряда, 01 октомври
08.05 Семейните бижута на Демона - трети сезон, еп. 13
08.30 Семейните бижута на Демона - трети сезон, еп. 14
09.00 Победители и загубеняци - втори сезон, еп. 4
09.55 Обвързани - седми сезон, еп. 3
10.20 Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 21
10.50 Агнешко - четвърти сезон, еп. 5
11.15 Агнешко - четвърти сезон, еп. 6
11.45 Жега в Кливланд - пети сезон, еп. 9
12.10 Жега в Кливланд - пети сезон, еп. 10
12.40 Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 16
13.35 Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 6
 Четвъртък, 02 октомври
09.00 Победители и загубеняци - втори сезон, еп. 5
09.55 Обвързани - седми сезон, еп. 4
10.20 Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 22
10.50 Вещиците от Ийст Енд - втори сезон, еп. 6
11.45 Вещиците от Ийст Енд - втори сезон, еп. 7
12.40 Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 17
13.35 Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 7
 Петък, 03 октомври
08.05 Семейните бижута на Демона - трети сезон, еп. 15
08.30 Семейните бижута на Демона - трети сезон, еп. 17
09.00 Победители и загубеняци - втори сезон, еп. 6
09.55 Обвързани - седми сезон, еп. 5
10.20 Щастливо разведени - първи сезон, еп. 1
10.50 Поверително от кухнята - първи сезон, еп. 2
11.15 Поверително от кухнята - първи сезон, еп. 3
11.45 Измяна - първи сезон, еп. 7
12.40 Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 18
13.35 Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 8

КАТАЛОГ МЕДИЙНИ САЙТОВЕ
Агенции
Вестници
Радио
Списания
ТВ предавания
Телевизия
Други



Първа на Дир | Днес | Лайф | Поща | Глог | Мобилна версия
за реклама | обратна връзка | потребителско споразумение | добави сайт | какво ново Copyright © 2012 Dir.bg. All rights reserved.