Cartoon Network - програма

15.09 - 21.09 ДНЕВНА СЕДМИЧНА
08-14 14-20 20-02 02-08
 Събота, 13 септември
08.00 Mixels: Movie (Mixels: Movie)
08.25 Новите Скуби-Ду филми (The New Scooby Doo Movies)
09.20 Скуби-Ду мистерия ООД (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)
09.50 Време за приключения (Adventure Time)
10.15 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
10.40 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
11.10 Бен 10: Омнивърс (Ben 10: Omniverse)
11.35 HOB! Трансформърс Прайм: Супер ловци (NEW! Transformers Prime: Beast Hunters)
12.05 Парк шоу (Regular Show)
12.30 Дриймуъркс представя Дракони: Защитниците на Бърк (DreamWorks Dragons: Defenders of Berk)
13.00 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
13.25 Време за приключения (Adventure Time)
13.38 Време за приключения (Adventure Time)
13.51 Време за приключения (Adventure Time)
 Неделя, 14 септември
08.00 Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
08.50 Дриймуъркс представя Дракони: Защитниците на Бърк (DreamWorks Dragons: Defenders of Berk)
09.20 Скуби-Ду мистерия ООД (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)
09.50 Време за приключения (Adventure Time)
10.15 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
10.40 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
11.10 Бен 10: Омнивърс (Ben 10: Omniverse)
11.35 HOB! Трансформърс Прайм: Супер ловци (NEW! Transformers Prime: Beast Hunters)
12.05 Парк шоу (Regular Show)
12.30 Дриймуъркс представя Дракони: Защитниците на Бърк (DreamWorks Dragons: Defenders of Berk)
13.00 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
13.25 Време за приключения (Adventure Time)
13.38 Време за приключения (Adventure Time)
13.51 Време за приключения (Adventure Time)
 Понеделник, 15 септември
08.00 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
08.25 Бен 10: Омнивърс (Ben 10: Omniverse)
08.55 Време за приключения (Adventure Time)
09.20 Скуби-Ду мистерия ООД (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)
09.45 Шантавите рисунки шоу (The Looney Tunes Show)
10.10 The Powerpuff Girls (The Powerpuff Girls)
10.40 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
12.00 CARTOON TOON TOON: Анджело е върхът (CARTOON TOON TOON: Angelo Rules)
13.00 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
13.25 Време за приключения (Adventure Time)
13.38 Време за приключения (Adventure Time)
13.51 Време за приключения (Adventure Time)
 Вторник, 16 септември
08.00 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
08.25 Бен 10: Омнивърс (Ben 10: Omniverse)
08.55 Време за приключения (Adventure Time)
09.20 Скуби-Ду мистерия ООД (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)
09.45 Шантавите рисунки шоу (The Looney Tunes Show)
10.10 The Powerpuff Girls (The Powerpuff Girls)
10.40 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
11.05 CARTOON TOON TOON: Батман: Дръзки и смели (CARTOON TOON TOON: Batman: the Brave and the Bold)
13.00 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
13.25 Време за приключения (Adventure Time)
13.38 Време за приключения (Adventure Time)
13.51 Време за приключения (Adventure Time)
 Сряда, 17 септември
08.00 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
08.25 Бен 10: Омнивърс (Ben 10: Omniverse)
08.55 Време за приключения (Adventure Time)
09.20 Скуби-Ду мистерия ООД (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)
09.45 Шантавите рисунки шоу (The Looney Tunes Show)
10.10 The Powerpuff Girls (The Powerpuff Girls)
10.40 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
11.05 CARTOON TOON TOON: Лагерът Ласло (CARTOON TOON TOON: Camp Lazlo)
12.00 CARTOON TOON TOON: Невероятните неприключения на Флапджак (CARTOON TOON TOON: The Marvelous Misadventures of Flapjack)
13.00 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
13.25 Време за приключения (Adventure Time)
13.38 Време за приключения (Adventure Time)
13.51 Време за приключения (Adventure Time)
 Четвъртък, 18 септември
08.00 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
08.25 Бен 10: Омнивърс (Ben 10: Omniverse)
08.55 Време за приключения (Adventure Time)
09.20 Скуби-Ду мистерия ООД (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)
09.45 Шантавите рисунки шоу (The Looney Tunes Show)
10.10 The Powerpuff Girls (The Powerpuff Girls)
10.40 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
11.05 CARTOON TOON TOON: Гръмотевичните Котки (CARTOON TOON TOON: Thundercats)
12.00 CARTOON TOON TOON: Джони Тест (CARTOON TOON TOON: Johnny Test)
13.00 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
13.25 Време за приключения (Adventure Time)
13.38 Време за приключения (Adventure Time)
13.51 Време за приключения (Adventure Time)
 Петък, 19 септември
08.00 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
08.25 Бен 10: Омнивърс (Ben 10: Omniverse)
08.55 Време за приключения (Adventure Time)
09.20 Скуби-Ду мистерия ООД (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)
09.45 Шантавите рисунки шоу (The Looney Tunes Show)
10.10 The Powerpuff Girls (The Powerpuff Girls)
10.40 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
11.05 CARTOON TOON TOON: Шаолински двубои (CARTOON TOON TOON: Xiaolin Showdown)
13.00 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
13.25 Време за приключения (Adventure Time)
13.38 Време за приключения (Adventure Time)
13.51 Време за приключения (Adventure Time)

КАТАЛОГ МЕДИЙНИ САЙТОВЕ
Агенции
Вестници
Радио
Списания
ТВ предавания
Телевизия
Други



Първа на Дир | Днес | Лайф | Поща | Глог | Мобилна версия
за реклама | обратна връзка | потребителско споразумение | добави сайт | какво ново Copyright © 2012 Dir.bg. All rights reserved.