Cartoon Network - програма

22.05 - 28.05 ДНЕВНА СЕДМИЧНА
08-14 14-20 20-02 02-08
 Събота, 23 май
08.45 Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
09.10 Dr. Dimensionpants (Dr. Dimensionpants)
09.35 Време за приключения (Adventure Time)
10.00 Скуби-Ду: Чудовището от Лох Нес (Scooby-Doo and the Loch Ness Monster)
11.25 НОВ! Кларънс (NEW! Clarence)
11.50 Кларънс (Clarence)
12.15 Дриймуъркс представя Дракони: Защитниците на Бърк (DreamWorks Dragons: Defenders of Berk)
12.40 Дриймуъркс представя Дракони: Защитниците на Бърк (DreamWorks Dragons: Defenders of Berk)
13.10 НОВ! Нинджаго - Господари на Спинджицу (NEW! Ninjago - Masters of Spinjitzu)
 Неделя, 24 май
08.45 Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
09.10 Dr. Dimensionpants (Dr. Dimensionpants)
09.35 Време за приключения (Adventure Time)
10.00 Стивън Вселенски (Steven Universe)
10.55 Джони Тест (Johnny Test)
11.25 НОВ! Кларънс (NEW! Clarence)
11.50 Кларънс (Clarence)
12.15 Дриймуъркс представя Дракони: Защитниците на Бърк (DreamWorks Dragons: Defenders of Berk)
12.40 Дриймуъркс представя Дракони: Защитниците на Бърк (DreamWorks Dragons: Defenders of Berk)
13.10 НОВ! Нинджаго - Господари на Спинджицу (NEW! Ninjago - Masters of Spinjitzu)
 Понеделник, 25 май
08.15 Джони Тест (Johnny Test)
08.40 Време за приключения (Adventure Time)
09.05 Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
09.25 Teen Titans Go! (Teen Titans Go!)
09.35 НОВ! Бен 10: Омнивърс (NEW! Ben 10: Omniverse)
10.00 Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
10.25 Парк шоу (Regular Show)
10.50 Пълна драма: Oтмъщенито на острова (Total Drama: Revenge of the Island)
11.15 Пълна драма: Oтмъщенито на острова (Total Drama: Revenge of the Island)
11.40 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
13.05 CARTOON TOON TOON: Анджело е върхът (CARTOON TOON TOON: Angelo Rules)
 Вторник, 26 май
08.00 Стивън Вселенски (Steven Universe)
08.15 Джони Тест (Johnny Test)
08.40 Време за приключения (Adventure Time)
09.05 Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
09.25 Teen Titans Go! (Teen Titans Go!)
09.35 НОВ! Бен 10: Омнивърс (NEW! Ben 10: Omniverse)
10.00 Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
10.25 Парк шоу (Regular Show)
10.50 Пълна драма: Oтмъщенито на острова (Total Drama: Revenge of the Island)
11.15 Пълна драма: Oтмъщенито на острова (Total Drama: Revenge of the Island)
11.40 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
12.15 CARTOON TOON TOON: Скуби-Ду мистерия оод (CARTOON TOON TOON: Scooby-Doo Mystery Inc.)
 Сряда, 27 май
08.00 Стивън Вселенски (Steven Universe)
08.15 Джони Тест (Johnny Test)
08.40 Време за приключения (Adventure Time)
09.05 Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
09.25 Teen Titans Go! (Teen Titans Go!)
09.35 НОВ! Бен 10: Омнивърс (NEW! Ben 10: Omniverse)
10.00 Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
10.25 Парк шоу (Regular Show)
10.50 Пълна драма: Oтмъщенито на острова (Total Drama: Revenge of the Island)
11.15 Total Drama: All Stars (Total Drama: All Stars)
11.40 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
12.15 CARTOON TOON TOON: Лагерът Ласло (CARTOON TOON TOON: Camp Lazlo)
13.05 CARTOON TOON TOON: Реактивните момичета (CARTOON TOON TOON: The Powerpuff Girls)
 Четвъртък, 28 май
08.00 Стивън Вселенски (Steven Universe)
08.15 Джони Тест (Johnny Test)
08.40 Време за приключения (Adventure Time)
09.05 Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
09.25 Teen Titans Go! (Teen Titans Go!)
09.35 НОВ! Бен 10: Омнивърс (NEW! Ben 10: Omniverse)
10.00 Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
10.25 Парк шоу (Regular Show)
10.50 Total Drama: All Stars (Total Drama: All Stars)
11.15 Total Drama: All Stars (Total Drama: All Stars)
11.40 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
12.15 CARTOON TOON TOON: Иназума 11 (CARTOON TOON TOON: Inazuma Eleven)
13.05 CARTOON TOON TOON: Джони Тест (CARTOON TOON TOON: Johnny Test)
 Петък, 29 май
08.00 Стивън Вселенски (Steven Universe)
08.15 Джони Тест (Johnny Test)
08.40 Време за приключения (Adventure Time)
09.05 Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
09.25 Teen Titans Go! (Teen Titans Go!)
09.35 НОВ! Бен 10: Омнивърс (NEW! Ben 10: Omniverse)
10.00 Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
10.25 Парк шоу (Regular Show)
10.50 Total Drama: All Stars (Total Drama: All Stars)
11.15 Total Drama: All Stars (Total Drama: All Stars)
11.40 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
12.15 CARTOON TOON TOON: Шаолински двубои (CARTOON TOON TOON: Xiaolin Showdown)

КАТАЛОГ МЕДИЙНИ САЙТОВЕ
Агенции
Вестници
Радио
Списания
ТВ предавания
Телевизия
Други



Първа на Дир | Днес | Лайф | Поща | Глог | Мобилна версия | Flight Mode
за реклама | обратна връзка | потребителско споразумение | добави сайт | какво ново Copyright © 2015 Dir.bg. All rights reserved.