Cartoon Network - програма

19.04 - 25.04 ДНЕВНА СЕДМИЧНА
08-14 14-20 20-02 02-08
 Събота, 19 април
08.05 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
08.30 Teen Titans Go! (Teen Titans Go!)
10.20 Батман: Дръзки и смели (Batman: The Brave and The Bold)
10.45 Време за приключения (Adventure Time)
11.10 Gormiti (Gormiti: Nature Unleashed!)
11.40 Бен 10 (Ben 10)
12.05 Transformers Prime (Transformers Prime)
12.30 Thundercats (Thundercats)
13.00 НОВ! Парк шоу (NEW! Regular Show)
13.30 Дракони: Ездачите от Бърк (DreamWorks Dragons: Riders of Berk)
 Неделя, 20 април
08.05 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
08.30 Teen Titans Go! (Teen Titans Go!)
09.00 Дриймуъркс представя Дракони: Защитниците на Бърк (DreamWorks Dragons: Defenders of Berk)
09.25 Бен 10: Ултра-предизвикателство (Ben 10: Ultimate Challenge)
09.50 Зеленият Фенер (Green Lantern: The Animated Series)
10.20 Батман: Дръзки и смели (Batman: The Brave and The Bold)
10.45 Време за приключения (Adventure Time)
11.10 Gormiti (Gormiti: Nature Unleashed!)
11.40 Бен 10 (Ben 10)
12.05 Transformers Prime (Transformers Prime)
12.30 Thundercats (Thundercats)
13.00 НОВ! Парк шоу (NEW! Regular Show)
13.30 Студио "Пълна Драма" (Total Drama Action)
 Понеделник, 21 април
08.15 Световно Турне "Пълна Драма" (Total Drama World Tour)
08.40 Световно Турне "Пълна Драма" (Total Drama World Tour)
09.05 Световно Турне "Пълна Драма" (Total Drama World Tour)
09.30 Световно Турне "Пълна Драма" (Total Drama World Tour)
09.55 Световно Турне "Пълна Драма" (Total Drama World Tour)
10.20 Световно Турне "Пълна Драма" (Total Drama World Tour)
10.45 Световно Турне "Пълна Драма" (Total Drama World Tour)
11.10 Световно Турне "Пълна Драма" (Total Drama World Tour)
11.35 Пълна драма: Oтмъщенито на острова (Total Drama: Revenge of the Island)
12.00 Пълна драма: Oтмъщенито на острова (Total Drama: Revenge of the Island)
12.25 Пълна драма: Oтмъщенито на острова (Total Drama: Revenge of the Island)
12.50 Пълна драма: Oтмъщенито на острова (Total Drama: Revenge of the Island)
13.15 Пълна драма: Oтмъщенито на острова (Total Drama: Revenge of the Island)
13.40 Пълна драма: Oтмъщенито на острова (Total Drama: Revenge of the Island)
 Вторник, 22 април
08.05 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
08.30 Скуби-Ду (The Scooby Doo Show)
09.00 Бен 10: Омнивърс (Ben 10: Omniverse)
09.25 Star Wars: Войните на клонираните (Star Wars: The Clone Wars)
09.50 Време за приключения (Adventure Time)
10.20 Дракони: Ездачите от Бърк (DreamWorks Dragons: Riders of Berk)
10.45 Скуби-Ду мистерия ООД (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)
11.10 Шантавите рисунки шоу (The Looney Tunes Show)
11.40 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
12.05 Бен 10: Ултра-извънземен (Ben 10: Ultimate Alien)
12.30 Бен 10: Ултра-извънземен (Ben 10: Ultimate Alien)
13.30 Парк шоу (Regular Show)
 Сряда, 23 април
08.05 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
08.30 Скуби-Ду (The Scooby Doo Show)
09.00 Бен 10: Омнивърс (Ben 10: Omniverse)
09.25 Star Wars: Войните на клонираните (Star Wars: The Clone Wars)
09.50 Време за приключения (Adventure Time)
10.20 Дракони: Ездачите от Бърк (DreamWorks Dragons: Riders of Berk)
10.45 Скуби-Ду мистерия ООД (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)
11.10 Шантавите рисунки шоу (The Looney Tunes Show)
11.40 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
12.05 Бен 10: Ултра-извънземен (Ben 10: Ultimate Alien)
12.30 Бен 10: Ултра-извънземен (Ben 10: Ultimate Alien)
13.30 Парк шоу (Regular Show)
 Четвъртък, 24 април
08.05 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
08.30 Скуби-Ду (The Scooby Doo Show)
09.00 Бен 10: Омнивърс (Ben 10: Omniverse)
09.25 Star Wars: Войните на клонираните (Star Wars: The Clone Wars)
09.50 Време за приключения (Adventure Time)
10.20 Дракони: Ездачите от Бърк (DreamWorks Dragons: Riders of Berk)
10.45 Скуби-Ду мистерия ООД (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)
11.10 Шантавите рисунки шоу (The Looney Tunes Show)
11.40 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
12.05 Бен 10: Ултра-извънземен (Ben 10: Ultimate Alien)
12.30 Бен 10: Ултра-извънземен (Ben 10: Ultimate Alien)
13.30 Парк шоу (Regular Show)
 Петък, 25 април
08.05 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
08.30 Скуби-Ду (The Scooby Doo Show)
09.00 Бен 10: Омнивърс (Ben 10: Omniverse)
09.25 Star Wars: Войните на клонираните (Star Wars: The Clone Wars)
09.50 Време за приключения (Adventure Time)
10.20 Дриймуъркс представя Дракони: Защитниците на Бърк (DreamWorks Dragons: Defenders of Berk)
10.45 Скуби-Ду мистерия ООД (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)
11.10 Шантавите рисунки шоу (The Looney Tunes Show)
11.40 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
12.05 Бен 10: Ултра-извънземен (Ben 10: Ultimate Alien)
12.30 Бен 10: Ултра-извънземен (Ben 10: Ultimate Alien)
13.30 Парк шоу (Regular Show)

КАТАЛОГ МЕДИЙНИ САЙТОВЕ
Агенции
Вестници
Радио
Списания
ТВ предавания
Телевизия
Други



Първа на Дир | Днес | Лайф | Поща | Глог | Мобилна версия
за реклама | обратна връзка | потребителско споразумение | добави сайт | какво ново Copyright © 2012 Dir.bg. All rights reserved.