Cartoon NetworkНеделя 31.08
 Неделя, 31 ДНЕВНА СЕДМИЧНА

05.15 Време за приключения (Adventure Time)
05.25 Време за приключения (Adventure Time)
05.35 Време за приключения (Adventure Time)
05.45 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
06.10 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
06.35 Скуби-Ду мистерия ООД (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)
07.00 НОВ! Стивън Вселенски (NEW! Steven Universe)
07.25 Анджело е върхът (Angelo Rules)
07.40 Анджело е върхът (Angelo Rules)
08.05 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
08.30 Teen Titans Go! (Teen Titans Go!)
09.00 Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
09.50 Дриймуъркс представя Дракони: Защитниците на Бърк (DreamWorks Dragons: Defenders of Berk)
10.20 Скуби-Ду мистерия ООД (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)
10.50 Време за приключения (Adventure Time)
11.15 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
11.40 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
12.05 Бен 10: Омнивърс (Ben 10: Omniverse)
12.30 Transformers Prime (Transformers Prime)
13.00 Парк шоу (Regular Show)
13.30 Дриймуъркс представя Дракони: Защитниците на Бърк (DreamWorks Dragons: Defenders of Berk)
14.00 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
14.25 Време за приключения (Adventure Time)
14.38 Време за приключения (Adventure Time)
14.51 Време за приключения (Adventure Time)
15.05 Парк шоу (Regular Show)
15.30 Невероятните неприключения на Флапджак (The Marvelous Misadventures of Flapjack)
16.00 Анджело е върхът (Angelo Rules)
16.25 The Amazing World Of Gumball (The Amazing World of Gumball)
16.40 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
17.05 НОВ! Стивън Вселенски (NEW! Steven Universe)
17.30 Teen Titans Go! (Teen Titans Go!)
18.00 Скуби-Ду: Пирати на борда (Scooby Doo: Pirates Ahoy)
19.25 Време за приключения (Adventure Time)
19.50 Бен 10: Омнивърс (Ben 10: Omniverse)
20.20 Transformers Prime (Transformers Prime)
20.45 Star Wars: Войните на клонираните (Star Wars: The Clone Wars)
21.10 Star Wars: Войните на клонираните (Star Wars: The Clone Wars)
21.35 Парк шоу (Regular Show)
22.00 Gormiti (Gormiti: Nature Unleashed!)
22.25 Елиът Хлапето (Eliot Kid)
00.05 Роботбой (Robotboy)
00.30 Роботбой (Robotboy)
00.55 The Amazing World Of Gumball (The Amazing World of Gumball)
01.05 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
01.30 Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)
01.55 Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)
02.20 Елиът Хлапето (Eliot Kid)
03.10 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
03.35 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
04.15 Време за приключения (Adventure Time)
04.25 Време за приключения (Adventure Time)
04.35 Време за приключения (Adventure Time)
04.45 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)

КАТАЛОГ МЕДИЙНИ САЙТОВЕ
Агенции
Вестници
Радио
Списания
ТВ предавания
Телевизия
Други



Първа на Дир | Днес | Лайф | Поща | Глог | Мобилна версия
за реклама | обратна връзка | потребителско споразумение | добави сайт | какво ново Copyright © 2012 Dir.bg. All rights reserved.