Cartoon NetworkСъбота 27.08
 Събота, 27 ДНЕВНА СЕДМИЧНА

05.25 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
05.50 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
06.15 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
06.35 Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
07.00 NEXO KNIGHTS (Nexo Knights)
07.25 Нинджаго - Господари на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
07.50 HOB! Невероятният свят на Гъмбол (NEW! The Amazing World of Gumball)
08.15 HOB! Суперновобранци (NEW! Supernoobs)
08.35 Анджело е върхът (Angelo Rules)
09.10 Реактивните момичета (The Powerpuff Girls)
09.35 Ние мечоците (We Bare Bears)
10.00 Angelo Rules: The Candy Vault (Angelo Rules: The Candy Vault)
10.25 Angelo Rules: Brain Scrambler (Angelo Rules: Brain Scrambler)
10.50 Angelo Rules: Bed Race (Angelo Rules: Bed Race)
11.15 Кларънс (Clarence)
11.25 Кларънс (Clarence)
11.50 Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
12.15 Време за приключения (Adventure Time)
12.40 Дриймуъркс представя Дракони: Защитниците на Бърк (DreamWorks Dragons: Defenders of Berk)
13.00 Ние мечоците (We Bare Bears)
13.25 Голямото, ГоЛяМо, ГОЛЯМО предаване на Cartoon Network! (The big big Big BIG Cartoon Network Show!)
13.35 Ние мечоците (We Bare Bears)
13.45 Шантавите рисунки шоу (The Looney Tunes Show)
14.10 HOB! Невероятният свят на Гъмбол (NEW! The Amazing World of Gumball)
14.35 HOB! Суперновобранци (NEW! Supernoobs)
15.00 Нинджаго - Господари на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
15.25 NEXO KNIGHTS (Nexo Knights)
15.50 Анджело е върхът (Angelo Rules)
16.10 Анджело е върхът (Angelo Rules - Season 3)
16.20 Кларънс (Clarence)
16.55 Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
17.25 Време за приключения (Adventure Time)
17.45 Време за приключения (Adventure Time)
18.00 Стивън Вселенски (Steven Universe)
18.50 Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
19.25 Реактивните момичета (The Powerpuff Girls)
19.50 Дриймуъркс представя Дракони: Защитниците на Бърк (DreamWorks Dragons: Defenders of Berk)
20.15 Transformers: Robots in Disguise (Transformers: Robots in Disguise)
20.35 Парк шоу (Regular Show)
21.10 Пълна драма: Oтмъщенито на острова (Total Drama: Revenge of the Island)
21.35 Пълна драма: Oтмъщенито на острова (Total Drama: Revenge of the Island)
22.00 Нинджаго - Господари на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
22.25 Нинджаго - Господари на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
22.45 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
23.10 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
00.20 Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)
01.10 Роботбой (Robotboy)
01.35 Роботбой (Robotboy)
02.00 Angelo Rules: The Candy Vault (Angelo Rules: The Candy Vault)
02.20 Angelo Rules: Brain Scrambler (Angelo Rules: Brain Scrambler)
02.45 Angelo Rules: Bed Race (Angelo Rules: Bed Race)
03.10 Елиът Хлапето (ELIOT KID)
04.01 Анджело е върхът (Angelo Rules)
04.50 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)