Cartoon NetworkВторник 23.05
 Вторник, 23 ДНЕВНА СЕДМИЧНА

05.25 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
05.50 Джони Тест (Johnny Test)
06.10 Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
06.35 Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
07.00 Стивън Вселенски (Steven Universe)
07.25 НОВ! Реактивните момичета (NEW! The Powerpuff Girls)
07.35 Реактивните момичета (The Powerpuff Girls)
07.45 Анджело е върхът (Angelo Rules)
08.10 Бен 10 (Ben 10)
08.35 Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
08.50 Могъщите Магимечове (Mighty Magiswords)
09.00 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
09.25 Ние мечоците (We Bare Bears)
09.50 Кларънс (Clarence)
10.15 Време за приключения (Adventure Time)
10.50 Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
11.25 Пълна драма: Главоломна надпревара (Total Drama Presents: The Ridonculous Race)
11.50 Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
12.15 CARTOON TOON TOON: Скуби-Ду мистерия оод (CARTOON TOON TOON: Scooby-Doo Mystery Inc.)
13.00 CARTOON TOON TOON: Шаолински хроники (CARTOON TOON TOON: Xiaolin Chronicles)
13.50 Време за приключения (Adventure Time)
14.25 Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
14.55 Transformers: Robots in Disguise (Transformers: Robots in Disguise)
15.20 Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
15.45 Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
16.15 Бен 10 (Ben 10)
16.40 Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
17.05 НОВ! Реактивните момичета (NEW! The Powerpuff Girls)
17.15 Реактивните момичета (The Powerpuff Girls)
17.35 Могъщите Магимечове (Mighty Magiswords)
17.45 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
18.10 Анджело е върхът (Angelo Rules)
18.35 Ние мечоците (We Bare Bears)
19.00 Стивън Вселенски (Steven Universe)
19.30 Кларънс (Clarence)
19.55 Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
20.20 Време за приключения (Adventure Time)
20.45 Пълна драма: Главоломна надпревара (Total Drama Presents: The Ridonculous Race)
21.10 Парк шоу (Regular Show)
22.00 Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
22.25 Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
22.45 Шаолински двубои (Xiaolin Chronicles)
23.10 Шаолински двубои (Xiaolin Chronicles)
23.35 Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)
00.20 Роботбой (Robotboy)
00.45 Роботбой (Robotboy)
01.10 Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
01.35 Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
02.00 Анджело е върхът (Angelo Rules)
02.25 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
03.10 Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)
04.00 Анджело е върхът (Angelo Rules)
04.50 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)