Добави в любими
Програмата на БНТ2
05.00 На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
05.30 Време за губене /БНТ Пловдив/п/
06.00 Линия Култ ура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
06.30 България в 60 минути с Мариана Векилска
07.30 Бързо, лесно, вкусно
08.00 10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
08.10 Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /1 и 2 епизод/п/
09.00 Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
09.30 Ние, врабчетата детски тв филм /12, последен епизод/п/
09.45 Искам да бъда: Треньор на коне детска образователна поредица
10.15 Песен от облаците тв новела на Евровизия /п/
10.30 С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11.00 Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
11.30 10 000 крачки /сборно/п/
12.00 По света и у нас
12.25 Иде нашенската музика
13.25 Библиотеката
14.00 Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15.00 България от край до край 13 /3 епизод/п/
15.30 С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16.00 Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
16.30 Сину, реката на страстта сериен тв филм /2 епизод/ (12)
17.15 Тракия - спомен за ХХI век документален филм /2004 г./
17.50 10 000 крачки /БНТ Русе/
18.00 По света и у нас
18.30 Линия Култ ура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
19.00 Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /3 и 4 епизод/
19.50 Лека нощ, деца ! Благуните: "Ловци на мигове" /2 част/
20.00 Пътувай с БНТ 2 /БНТ Варна/избрано/
20.30 Майстора и Маргарита тв постановка /2006 г./, режисьор Стефан Москов, в ролите: Валентин Танев, Георги Спасов, Мая Новоселска, Юлиана Сайска, Христо Гърбов, Вяра Коларова, Иван Радоев, Никола Додов, Стефан Вълдобрев, Стефания Колева, Адриана Найдено
21.45 Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
22.00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23.00 По света и у нас
23.25 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
00.25 Моят плейлист /п/
01.20 10 000 крачки /БНТ Русе/п/
01.30 Линия Култ ура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
02.00 Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
02.30 10 000 крачки /сборно/п/
03.00 Туризъм.бг /п/
04.00 Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
04.15 Сину, реката на страстта сериен тв филм /2 епизод/п/ (12)