ПРОГРАМАТА В МОМЕНТАПрограмата по часове
Animal Planet
08.40 Animal Cops Philadelphia: Bones
10.25 Pit Bulls & Parolees: Mama Drama
11.20 My Cat From Hell: Katrina Storms in
12.15 Animal Cops Philadelphia: Urban Puppy Mill
Cartoon Network
08.00 Невероятният свят на Гъмбол
08.20 Невероятният свят на Гъмбол
08.30 Невероятният свят на Гъмбол
08.50 Ние, мечетата
09.00 Ние, мечетата
09.17 Новите шантави рисунки
09.22 Новите шантави рисунки
09.27 Новите шантави рисунки
09.32 Новите шантави рисунки
09.45 Новите шантави рисунки
Cartoonito
CBS Reality
Cinemax
08.40 "Щастие", романтична драма, Франция, 1965; реж. Анес Варда, с Жан-Клод Друо, Клер Друо, Мари-Франс Бойе, Оливие Друо, Силвия Сорел, [12+]
10.05 "Киара (2022)", биографичен - исторически, Италия, 2022; реж. Сузана Никиарели, с Маргерита Мацуко, Андреа Карпенцано, Карлота Натоли, Паола Тициана Кручани, Фламиния Манчин, [12+]
11.55 "Кула без сянка", драма, Китай, 2023; реж. Лу Чжан, с Бай Цин Син, Яо Хуан, Чжуанчжуан Тян, Гаова Сицин, Хунвей Ван, [12+]
Cinemax2
08.50 "Убийствена жега", драма, Чехия, 2023; реж. Алберт Хосподарски, с Винсент Хосподарски, Милан Микулчик, Зденка Петрова, Вацлав Копелец, Ивана Ухлирова, [15+]
10.05 "Наркоза", драма, Нидерландия, 2022; реж. Мартийн де Йонг, с Текла Ройтен, Федя ван Хует, Сеп Рицема, Лола ван Зогел, Винсент ван дер Валк, [12+]
12.05 "Въпрос на вкус", комедия, Франция, 2022; реж. Мишел Льоклер, с Ребека Мардер, Феликс Моати, Джудит Чемла, Филип Ребът, Ай Хайдара, [12+]
Comedy Central
08.00 SpongeBob SquarePants
08.30 SpongeBob SquarePants
09.50 Instant Mom
10.15 SpongeBob SquarePants
10.40 I Live With Models
11.05 I Live With Models
11.30 Ridiculousness
11.55 Ridiculousness
13.10 Instant Mom
13.35 SpongeBob SquarePants
Crime + Investigation
08.40 Часовете преди убийство: Верен на дълга или мъртъв
09.30 Убийства в провинцията: Ендърби, Британска Колумбия
10.15 Елитни следователи: Забранена любов
11.00 Убийци на круизни кораби: Теди
11.45 Несъвършено убийство: Никъл - Сноу
12.30 Първите 48 часа : Разходка в парка
13.15 Първите 48 часа : Убийство по команда
Da Vinci
08.09 "Дарвин и Нютс"
08.24 "Адисън "
08.39 "Космикс"
08.45 "Космикс"
08.48 "Електричество със Сморф"
08.54 "Електричество със Сморф"
09.00 "Биц и Боб"
09.15 "Знаете ли че?"
09.30 "Д-р Панда"
09.39 "Прекрасни творения"
Discovery Science
Discovery Showcase HD
Disney Channel
08.00 Наполовина герои
08.30 Наполовина герои
09.00 Хейли е на ход!
09.30 Хейли е на ход!
10.00 Големият град на Грийнс
10.30 Големият град на Грийнс
11.00 ХАМСТЕР & ГРЕТЕЛ
11.50 Мега-чудесата на Калинката и Черният котарак
12.20 Мега-чудесата на Калинката и Черният котарак
12.50 Злодеите от Вали Вю
Disney Junior
08.00 Bluey
08.10 Bluey
08.20 Bluey
08.30 SuperKitties
09.00 Bluey
09.10 Bluey
09.20 Bluey
09.30 Spidey and His Amazing Friends
09.45 Spidey and His Amazing Friends
11.00 Firebuds
DocuBox
08.05 Голямата бяла акула - Код червено
09.00 Бутан, в търсене на щастието
10.00 Разкрития за Китай
11.00 Мистерията на тъмната материя
12.00 Номадите на Киргизстан
13.00 Слоновете на Тайланд - вън от градовете
Eurosport HD
09.30 Олимпийски игри: "В преследване на славата"
10.30 Олимпийски игри: "Олимпийците"
10.40 Ски скокове: Световна купа в Планица, ски полети, мъже, повторение
12.00 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах Хинтерглем, слалом, втори манш, жени, повторение
12.30 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах Хинтерглем, слалом, втори манш, мъже, повторение
13.00 Снукър: Уелс оупън, финал, повторение
Extreme Sports Channel
08.00 Fighting Fit
09.00 Strongman Champions League
10.00 X-traordinary
10.30 X-traordinary
11.00 Nitro World Games: All Access
11.30 Nitro World Games: All Access
12.00 Beyond The Beaten Path
13.00 The Ultimate Ride
Fashion TV
08.00 BEAUTY
08.30 BEAUTY
09.00 FASHION FROM SPAIN
09.30 FASHION FROM SPAIN
10.00 BRUCE WEBER
10.30 BRUCE WEBER
11.00 FASHION DESTINATION: UAE
11.30 FASHION DESTINATION: UAE
12.00 FASHION JUNIOR
12.30 FASHION JUNIOR
FightBox
08.00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
08.10 World Grand Prix Fight TNA, 1/4th finals, TATNEFT CUP, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 19.07.2019
10.25 Fightbox King Of Kings Heroes Series Liptovsky Mikulasz, Slovakia 04.06.2022
12.10 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
12.20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
12.35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
12.45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
13.00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
13.05 Punch Down 3, Warsaw, Poland 20.03.2021
13.55 Punch Down 7, Pozna?, Poland, 07.03.2020
FilmBox
08.45 Старият Боб семеен, комедия Великобритания, Германия 1997
10.20 Гол: Хокеен мюзикъл музикален Канада 2010
11.50 Машинист семеен САЩ 2008
13.25 Новобранец семеен САЩ 1999
FilmBox Extra
09.15 Никой не сресва косата ми по-добре от вятъра драма Италия 2014
10.45 Щура нощ драма, романтичен САЩ, Франция 2009
12.15 Тратория комедия САЩ 2012
13.35 На поправителен изпит комедия, романтичен САЩ 2014
FilmBox+
08.25 Пистата комедия Ирландия, Люксембург 2010
09.55 Казвам се Сара романтичен САЩ 2007
11.25 Великолепните Амберсън драма САЩ 2002
13.30 Това вечерно слънце драма САЩ 2009
Food Network
08.10 Spring Baking Championship: Trolls World Tour
08.55 Beat Bobby Flay: Gives You Goosebumps
09.17 Beat Bobby Flay: Go Nuts!
09.40 Diners, Drive-Ins, And Dives: Not Your Typical Joints
10.02 Diners, Drive-Ins, And Dives: From North To South America
11.10 Chopped: All-Stars Tournament: Part 3
11.55 The Pioneer Woman: Sharing Chocolate
12.17 The Pioneer Woman: Kit For Cowboy Cameron
12.40 Candy Land: Carnival Exhibits
13.25 The Pioneer Woman: Summer Celebration
Fuel TV
08.00 The Moto: Inside The Outdoors
08.30 Point of Shooter
09.00 Highlights World Skateboarding Tour 2023 - Rome, Park
09.30 Issue #9 by iDabble VM
10.10 Catch Up with Austyn Gillette
10.30 NEXT GEN Skateboarding
11.00 Surfing Favela
12.00 The Making of "Ultimate Wave Tahiti" 3D
13.00 Lift-Off: The Story of the Superpipe
HG TV
08.00 Изгодна къща в квартала (Series 3): Епизод 10 (Episode 10)
09.00 Поправете жилището ми за препродаване (Series 1): Епизод 2 (Episode 2)
10.00 Поправете жилището ми за препродаване (Series 1): Епизод 4 (Episode 4)
11.00 Поправете жилището ми за препродаване (Series 1): Епизод 5 (Episode 5)
12.00 Най-добрият ремонт (Series 1): Семейство се завръща в Уейко (Episode 10)
13.00 Най-добрият ремонт (Series 1): Дърводелецът на Гейнс (Episode 11)
History HD
08.25 Спецове в заложната къща: Капиталовложения
08.45 Спецове в заложната къща: Пени за това, което залагаш
09.10 Ловци на търгове: Глупаците губят
09.30 Ловци на търгове: Голямото увлечение на Алън
09.50 Ловци на търгове: Право в мрежата
10.15 Изковани в огъня: Мечът анелас
10.55 Надпревара за находки: Стантън на работното ти място
11.15 Надпревара за находки: Вина ги във Фулъртън
11.40 Надпревара за находки: Обичам Лупе!
12.05 Изковани в огъня: Мечът шаре
ID Xtra
08.00 Смърт по време на мечтаната почивка: Танзания: изстрел от небето
09.00 Убийства в тресавището: Непознат в нощта
10.00 Убийства в тресавището: В бедняшкия квартал
11.00 Убийство у дома: Убийство за продан
12.00 Убийство у дома: Убийство в имение във Вашингтон
13.00 Последната нощ: Майчина любов
Investigation Discovery
08.00 Смърт по време на мечтаната почивка: Танзания: изстрел от небето
09.00 Убийства в тресавището: Непознат в нощта
10.00 Убийства в тресавището: В бедняшкия квартал
11.00 Убийство у дома: Убийство за продан
12.00 Убийство у дома: Убийство в имение във Вашингтон
13.00 Последната нощ: Майчина любов
JimJam
08.22 "Саймън "
08.28 "Отгатни колко те обичам"
08.40 "Робоколата Поли"
08.55 "Бери и Доли"
09.11 "Кони"
09.35 "Семейството на лисиците и язовците"
10.01 "Време за учене с Тими"
10.07 "Меси отива в Окидо"
10.30 "Ура за Хакъл!"
10.54 "Дейзи и Оли"
Love Nature
08.50 Диви истории от фермата 1
09.45 Нингалу: Океанското чудо на Австралия 1
10.40 Царство то на прилива 1
11.30 Вулканични одисеи 2
12.20 Африка: Зъби и нокти 1
13.10 Спасители на диви животни в Тихия океан 1
MCM
Mezzo Live HD
08.54 Orchestre de Paris, Klaus M?kel?, Alexandre Kantorow : Ravel, Saint-Sa?ns, Dowland, Schumann
10.30 David et Jonathas by Charpentier at Versailles
12.42 Orchestre de Paris et Ariane Matiakh: Faur?, Strauss
MovieSTAR
09.30 Срещу дивата природа: Завръщане у дома
11.20 Скрижалите от Мъртво море
13.10 Магма: Вулканичен ад
MTV
MTV 00s
12.00 Hits On Shuffle!
MTV 80s
09.00 Forever 80s
13.00 MTV 80s At The Movies!
MTV 90s
09.00 Girl Power Hour!
10.00 Saved By The 90s!
MTV Hits
08.00 MTV Top 20
09.00 Non-Stop Hits!
MTV Live HD
08.00 20 Chart-Topping Hits From The...
09.30 MTV Live Vault!
10.00 Global Beats!
11.00 Rock.Alt.Indie
12.00 A-ha: MTV Unplugged World Stage 2017 2017 115 In June 2017, A-ha, the multi-platinum selling Norwegian trio, recorded a concert for the legendary MTV Unplugged series. The event was on the small Norwegian island of Giske during midsummer night.
12.45 MTV Unplugged: Liam Gallagher Liam Gallagher Recorded live at the Hull City Hall, legendary frontman Liam Gallagher performs a one-off acoustic set of songs from his solo albums along with some Oasis classics, exclusively for MTV Unplugged.
13.30 HD Hits!
Nat Geo HD
08.05 Изчезнали зверове: Открития
09.00 Живот под нулата: Следващото поколение
09.45 Мигове от катастрофата
10.05 Корабостроителница
11.00 Залавяне на контрабандисти
12.00 Разследване на самолетни катастрофи
13.00 Арестувани зад граница: Престъпление и наказание
Nick HD
08.25 Спонджбоб Квадратни Гащи
08.55 Спонджбоб Квадратни Гащи
09.25 Камък, Ножица, Хартия
09.55 Къщата на Шумникови
10.15 Къщата на Шумникови
10.40 Къщата на Шумникови
11.05 Къщата на Шумникови
11.20 Семейство Касагранде
11.50 Семейство Касагранде
12.20 Истинските Шумникови
Nick Jr.
08.00 Пламъчко и машините
08.25 Пес патрул
08.55 Бандата на Рабъл
09.20 Ай, ай, Сантяго
09.50 Ай, ай, Сантяго
10.10 Голямото шоу на Бебе Акула
10.30 Голямото шоу на Бебе Акула
10.45 Барбароните
11.15 Барбароните
11.45 Загадките на Блу
Nickelodeon
08.25 Спонджбоб Квадратни Гащи
08.55 Спонджбоб Квадратни Гащи
09.25 Камък, Ножица, Хартия
09.55 Къщата на Шумникови
10.15 Къщата на Шумникови
10.40 Къщата на Шумникови
11.05 Къщата на Шумникови
11.20 Семейство Касагранде
11.50 Семейство Касагранде
12.20 Истинските Шумникови
Outdoor Channel
TLC
08.00 Моето 300-килограмово тяло: Историята на Джо
09.00 Моето 300-килограмово тяло: Историята на Ейнджъл
10.00 90 дни до сватбата: Дневниците: Един шанс
11.00 Модерните семейства: Епизод 2
12.00 Млади и бременни: Епизод 8
13.00 7-те малки Джонстън: Малката премиера на големия татко!
Trace Sport Stars
08.00 Sport Stars Uncovered: Felix Baumgartner
08.30 Dream Teams: FC Barcelona
09.00 Fight Stars: Mike Tyson
09.30 Clubland: Redbull Racing
10.00 The Challenge: Bike Love
10.30 GOAT - The Greatest of All Time: Sportswoman
11.00 The Short List: Women Who Revolutionised Sports
11.30 The Truth About: Women in Sports
12.00 The Short List: Top Funniest Athletes
12.30 Karen on the Rock: Fun On The Rock
Travel Channel
08.00 Treasure Quest: Snake Island (Series 1): Into The Nightmare (Episode 2)
09.00 Expedition Unknown (Series 2): Lost Mexican City (Episode 16)
10.00 In Search Of Monsters (Series 1): Bigfoot (Episode 1)
11.00 Mysteries At The Museum (Series 10): Black Knight UFO (Episode 5)
13.00 Kindred Spirits (Series 3): No Salvation (Episode 1)
UA TV
Viasat Nature/History HD
НТВ Мир
09.00 "Сегодня"
09.40 Сериал. "Пёс-5". "Суперстар", "Секта" (Заключительная)
12.00 "Сегодня"
12.25 "Чрезвычайное Происшествие"
13.00 "Место Встречи"
Планета HD
08.00 "Хот" - новите хитове
08.10 "По ноти" - избрани песни
08.40 "Show Time" - музикална програма
09.00 "Картини от света" - музикална импресия
09.10 "Планета Live" - музикална програма
09.40 "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
10.00 "Party Time" - горещи хитове
10.40 "Планета хит микс" - нон-стоп хитове
11.00 "Хот" - новите хитове
11.10 "От А до Я" - рецитал с хитове
Охота и рыбалка
08.00 Кулинарное путешествие с Сержем Марковичем
08.30 Охотничья и рыболовная кухня
08.40 Гoтoвим на пpироде
09.00 О главном
09.30 Зимняя рыбалка в Удмуртии
09.55 Рыбалка сегодня XL
10.25 Рыбалка 360. Сезон 2
10.50 Охота как она есть
11.15 Кулинарное путешествие с Сержем Марковичем
11.40 Охотничья и рыболовная кухня
Первый канал
11.00 "Интелигентни и умни мъже и жени"
11.45 "Слово на пастора"
12.00 Новини (със субтитри)
12.15 "101 въпроса"
13.10 "Гледахте ли видеото?"